Konference a catering

Společnost In Catering, která provozuje restauraci Café Empiria, je předním dodavatelem cateringových služeb už od roku 1995. In Catering je moderní a dynamická společnost, která jde cestou moderní gastronomie, je kreativní a vždy do připravovaného eventu vloží skvělý nápad a nezapomenutelnou atmosféru. Specializujeme se na přípravu cateringu na společenských i firemních akcích a v repertoáru najdete mnoho zajímavých konceptů, které budou perfektně ladit s každým druhem akce. 

V sousedství Café Empiria se nachází dva konferenční prostory ideální pro společenské i firemní akce, kde pro vás zajistíme gastronomický zážitek na úrovni. 

KONFERENČNÍ CENTRUM CITY

Přímo v budově Empiria je situováno Konferenční centrum City (KCC). KCC nabízí tři sály s celkovou kapacitou až 480 osob při divadelním sezení.
Pokud byste si přáli kapacitu ještě navýšit, je možné využít také prostory naší jídelny Café Empiria.

KCC se dočkalo hned několika změn a vylepšení. V sálu Empiria byly renovovány parkety a dále byl instalován nový informační a navigační systém, který lze nyní využívat na akce. Oprav se dočkaly i některé další části centra.

Přímo pro KCC jsme vytvořili nový koncept. Slova, která ho nejlépe vystihují, jsou elegance a jednoduchost, což jsou vlastnosti, které zároveň charakterizují i celý interiér. Podařilo se tak vše harmonicky propojit.

Výhody:

Podrobnější informace na webu Konferenčního centra City

CUBEX CENTRUM PRAHA

V sousední budově Trimaran, která je s budovou Empiria spojena jen krátkou chodbou se nachází nové multifunkční centrum Cubex Centrum Praha. Kubisticky laděné prostory Cubexu jsou díky své unikátnosti a variabilitě interiérů ideální jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších.

Cubex Centrum Praha nabízí až 8 sekcí, 4 foyer a 2 bary. Hlavní sál s kapacitou 1 000 osob v divadelním uspořádání je dělitelný na tři části a doplňují ho menší sály a salonky do celkové kapacity 1 200 osob.

Architektonické pojetí interiéru odkazuje na český kubismus. Celý prostor vyplňují prvky připomínající tento světově unikátní styl v architektuře. Od prolamovaných ploch na zdech, přes jedinečně koncipované barové a registrační pulty, až po takové detaily jako jsou kubistické prvky ve vybavení cateringu, na míru vyrobené sklenice, chafingy a další dekorace v tomto stylu.

Pokud máte zájem o prohlídku prostor, či rovnou zpracování nabídky, kontaktuje Cubex Centrum Praha na emailu: rezervace@cubexcentrum.cz.