Konferenční centrum

I váš event bude IN.

Provozovatelem Café Empiria je cateringová společnost In Catering s. r. o., která se od roku 1995 řadí mezi přední dodavatele cateringových služeb.

O své zkušenosti se rádi podělíme i při zajištění vaší společenské akce. Neváhejte a obraťte se na sales@incatering.cz nebo 220 560 494, jsme vám k službám.

Rádi Vám zajistíme občerstvení pro Vaše kongresy, konference, firemní akce, večírky, gala večeře a další eventy.

V sousedství Café Empiria se nachází rovnou dva konferenční a multifunkční prostory.

KONFERENČNÍ CENTRUM CITY

Přímo v budově Empiria je situováno Konferenční centrum City (KCC). KCC nabízí tři sály s celkovou kapacitou až 480 osob při divadelním sezení.
Pokud byste si přáli kapacitu ještě navýšit, je možné využít také prostory naší jídelny Café Empiria.

Letos se KCC dočkalo hned několika změn a vylepšení. V sálu Empiria byly renovovány parkety a dále byl instalován nový informační a navigační systém, který lze nyní využívat na akce. Oprav se dočkaly i některé další části centra.

Přímo pro KCC jsme vytvořili nový koncept. Slova, která ho nejlépe vystihují, jsou elegance a jednoduchost, což jsou vlastnosti, které zároveň charakterizují i celý interiér. Podařilo se tak vše harmonicky propojit.

Výhody:

  • spojení po D1 směr Brno
  • parkování v garážích
  • variabilita uspořádání
  • metro C Pankrác
  • ubytování v sousedních hotelích

Podrobnější informace na webu Konferenčního centra City

CUBEX CENTRUM PRAHA

V sousední budově Trimaran, která je s budovou Empiria spojena jen krátkou chodbou se nachází nové multifunkční centrum Cubex Centrum Praha. Kubisticky laděné prostory Cubexu jsou díky své unikátnosti a variabilitě interiérů ideální jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších.

Cubex Centrum Praha nabízí až 8 sekcí, 4 foyer a 2 bary. Hlavní sál s kapacitou 1 000 osob v divadelním uspořádání je dělitelný na tři části a doplňují ho menší sály a salonky do celkové kapacity 1 200 osob.

Architektonické pojetí interiéru odkazuje na český kubismus. Celý prostor vyplňují prvky připomínající tento světově unikátní styl v architektuře. Od prolamovaných ploch na zdech, přes jedinečně koncipované barové a registrační pulty, až po takové detaily jako jsou kubistické prvky ve vybavení cateringu, na míru vyrobené sklenice, chafingy a další dekorace v tomto stylu.

Pokud máte zájem o prohlídku prostor, či rovnou zpracování nabídky, kontaktuje Cubex Centrum Praha na emailu: rezervace@cubexcentrum.cz.

  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1